УПЦ (МП) готова до переговорів з УПЦ КП, - рішення Синоду

21.12.2017 19:43 3

УПЦ (МП) готова до переговорів з УПЦ КП, - рішення Синоду

21 грудня 2017 року під час засідання Священний Синод УПЦ МП() висловив готовність до ведення переговорів з УПЦ КП (Журнал №25), повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ.

«Розглянувши рішення Архієрейського Собору Російської Православної Церкви, який відбувся в Москві 29 листопада — 2 грудня 2017 року, архиєреї УПЦ підтвердили готовність до ведення переговорів з тими, хто перебуває поза єдністю з Українською Православною Церквою, для подолання розколу в українському Православ’ї та відновлення церковного спілкування», - йдеться у документі.

Нагадаємо, 30 листопада, у відповідь на лист від Патріарха УПЦ КП Філарета (Денисенка), Архиєрейський Собор РПЦ благословив утворення комісії для перемовин щодо подолання церковного розколу в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/69463/

Следующая новость
Предыдущая новость

Партнерская деятельность, предложенная в казино Вулкан Все, что вам нужно для рукоделия В Запорожье мусульмане присоединились к тренингу «Женщины — лидеры перемен в местных общинах» Интернет-магазин автозапчастей фав Єпископ УПЦ КП обговорив питання співпраці з Управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА

Публикации