УПЦ (МП) в Криму освятила прапори бойових кораблів Росії

15.12.2017 22:44 15

УПЦ (МП) в Криму освятила прапори бойових кораблів Росії

У анексованому Росією Севастополі 13 грудня 2017 року відбувся чин урочистого освячення андріївських прапорів, які з 2001 р є прапорами Військово-Морського Флоту Російської Федерації. Освячення прапорів здійснювалося для бойових кораблів і допоміжних суден Чорноморського Флоту ВМФ Росії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnterfax-russia.ru.

Подія була приурочена до дня пам'яті апостола Андрія Первозваного і відбувалося у Володимирському соборі - усипальниці російських адміралів. У заході взяли участь представники екіпажів всіх корабельних з'єднань Чорноморського Флоту ВМФ Росії, повідомив начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту, капітан 1 рангу В'ячеслав Трухачов.

Службу очолив благочинний Севастопольського округу Кримської єпархії УПЦ (МП) протоєрей Сергій Халюта, який відслужив молебень апостолу Андрію Первозваному, освятив прапори і передав їх командирам кораблів і капітанам суден.

Традиція освячення прапорів Чорноморського Флоту РФ підтримується протягом останніх 20 років. В останні роки представники УПЦ (МП) також регулярно освячують військові об'єкти Росії в Криму і святкують «день возз'єднання Криму з Росією».

«Ви є не тільки захисниками кордонів Росії - ви є захисниками кордонів всього Православного світу», - заявив благочинний Севастопольського округу протоєрей Сергій Халюта, звертаючись в 2015 р до російських військових в Криму.

У 2017 р році учасники "Кримської весни" розповіли, як використовувалася Церква для відриву Криму від України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/69389/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Тернопільщині є унікальний храм шести віків, який двічі змінював місце розташування Особенности и специфика шоссейных квадроциклов Виртуальный мир сказочных приключений Заказать нож для чистки овощей и фруктов Відеоспостереження — чи необхідно його підключати?

Публикации