УПЦ МП в Криму благословляє юнаків на службу в окупаційній армії

02.11.2019 3:39 0

УПЦ МП в Криму благословляє юнаків на службу в окупаційній армії

29 жовтня на території "Кіровського військового комісаріату" в тимчасово окупованій АР Крим відбулися заходи з нагоди відправлення місцевих юнаків на строкову службу до лав збройних сил держави-окупанта.

В урочистостях разом із "керівництвом районної адміністрації" та родичів рекрутів участь узяв благочинний Кіровсько-Білогірського церковного округу УПЦ МП протоєрей Георгій Барзул, котрий поблагословив новобранців і побажав їм Божої допомоги. До подібних заходів о. Георгій залучається не вперше.

Як повідомляє «Невільний Крим», клірики Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП протягом російської анексії Криму проводять систематичну працю серед юнацтва та молоді з пропагування "святості військового служіння" в армії РФ. Принаймні протягом поточного року можна відзначити декілька таких прикладів.

14 січня під час присяги рекрутів "на вірність вітчизні" на території окупаційної військової частини №6918 у Євпаторії настоятель місцевого храму на честь святителя Луки протоєрей Володимир Бадах поблагословив і щиро привітав 35 новобранців з Краснодарського краю та Дагестану, а також з окупованого Криму, зазначивши, що "в єдності духу полягає сила Росії".

15 жовтня на базі однієї з окупаційних військових частин Росгвардії у Сімферополі відбулася "військово-патріотична акція "День призовника", участь у якій, разом із "військовим комісаром республіки Крим" полковником Олегом Єрміловим та представниками кримського "міністерства освіти науки і молоді", узяв протоієрей Дмитро Кротков, який очолює відділ Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП з праці з окупаційними військовослужбовцями. Звертаючись до понад 300 учнів шкіл Сімферополя та околиць, він розповів їм про любов до "своєї батьківщини", маючи на увазі державу-окупанта, і "готовність у слушну годину виступити на її захист".

За півроку до цього, 15 травня, він на "призовному пункті Сімферопольського військового комісаріату" провів бесіду з молодиками перед відправленням на військову службу до лав окупаційної армії.

21 жовтня настоятель Свято-Микільського храму в Білогірську протоієрей Максим Кондаков під час урочистостей у районному будинку культури побажав "майбутнім захисникам вітчизни" "вірно дотримуватися свого армійського обов'язку" та "стати сильними сміливими вояками".

Раніше, 17 квітня, він щиро привітав призовників із "початком важливого етапу в житті", побажавши їм "сил і терпіння у вивченні військової науки, уваги до своїх обов'язків і неухильної покори командирам" і нагадавши про "висоту та важливість армійської служби".

22 жовтня у севастопольській бригаді морської піхоти ЧФ РФ за участі "військового комісара", представників міських "військкоматів" і "адміністрації" відбулася "військово-патріотична акція "День призовника".

Звертаючись до понад 300 школярів і учнів середньо-спеціальних установ, протоєрей Сергій Поливцев, котрий є настоятелем бригадного храму на честь Олександра Невського і виконує обов'язки помічника командира бригади з праці з віруючими військовослужбовцями, побажав їм "зробити правильний вибір на користь військової служби" та "гідно підготуватися до служіння фізично та духовно", при цьому додавши, що наразі у війську держави-окупанта будуються храми та "відроджується духовність вояків".

З цими ж словами він звертався до севастопольської молоді та юнацтва і раніше, 6 квітня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/77645/

Следующая новость
Предыдущая новость

Смартфоны в СитиКом – большой выбор, доступные цены Монастыри России православные действующие Всё, что нужно знать о табаке для кальяна Fumari (Фумари) Диваны современные, модульные, модные и необычные Установка газа на авто: нюансы о которых нужно знать заранее

Публикации