УПЦ КП створила наукове товариство на Волині, а в Тернополі домовилася про співпрацю зі скаутами

29.12.2017 19:54 12

УПЦ КП створила наукове товариство на Волині, а в Тернополі домовилася про співпрацю зі скаутами

У своєму вступному слові ректор ВПБА протоієрей Володимир Вакін обговорив із присутніми поточний стан справ.
Вченою радою було прийнято рішення про заснування наукового товариства імені митрополита Якова (Панчука). Створення наукового товариства є вираженням прагнень до наукової діяльності професорсько-викладацького колективу Волинської академії і передбачає покращення умов діяльності для наукових пошуків молодих науковців.
А в управління Тернопільської єпархії УПЦ КП 23 грудня завітали саути-пластуни, аби за багаторічною традицією передати Вифлеємський вогонь миру. Делегацію «Пласту» очолив голова окружної ради Сергій Юзик.

УПЦ КП створила наукове товариство на Волині, а в Тернополі домовилася про співпрацю зі скаутами

Відбулася розмова з питань співпраці єпархії та місцевої організації «Пласту». Крім керуючого єпархією архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора у спілкуванні з пластунами взяли участь голова молодіжного відділу єпархії прот. Вадим Криворучко, Кременецький благочинний прот. Володимир Буграк, Шумський благочинний прот. Микола Бабій, прот. Михаїл Бугай, прот. Олег Крупський, прот. Олександр Базиляк.
Результатом зустрічі стала домовленість про проведення в Тернополі вишколу для священиків-виховників, які працюють з дітьми і молоддю на парафіях і у Всеукраїнському молодіжному таборі «Вірля». У подальших планах — спільне таборування, проведення заходів виховного і національно-патріотичного спрямування.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Икона стиля суб культуры Fred Perry Сайт для современных мам Газорегуляторный пункт от компании EKOIN Священики УПЦ відвідали полонених українських військових

Публикации