УПЦ КП підтримує «релігійні» законопроекти, - рішення Синоду

23.10.2017 20:47 6

УПЦ КП підтримує «релігійні» законопроекти, - рішення Синоду

Синод УПЦ КП підтримує низку законопроектів, що перебувають на розгляді Верховної Ради і стосуються діяльності релігійних організацій.

Про це йдеьтся у журналі №28.

«Ще раз засвідчити підтримку Української Православної Церкви Київського Патріархату пропозицій, викладених у законопроектах №4128, №5309, №6642 та №6696. Просити Голову Верховної Ради України Андрія Парубія про внесення цих законопроектів на розгляд сесії парламенту, а народних депутатів просити підтримати вказані законопроекти з можливим урахуванням слушних пропозицій щодо їх удосконалення», - зазначають учасники Синоду.

Водночас єрархи Київського Патріархату вважають, що запровадження особливого державного контролю за діяльністю релігійних організацій з керівним центром у державі-агресорі, як це передбачене законопроектом №4511, може послужити прецедентом втручання держави у внутрішнє життя усіх релігійних організацій.

Учасники Синоду УПЦ КП відтак звертаються до депутатів відкликати цей законопроект з розгляду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/68708/

Следующая новость
Предыдущая новость

Молоді греко-католики створюють спільноту «Покоління Любомира» Компания, предлагающая различные полиграфические услуги Где найти профессионального фотографа интерьеров в Киеве? Изготовление световых коробов Один из популярных игровых порталов с видеослотами

Публикации