УПЦ КП поширює "Благодатний вогонь" кримськими містами та селами

12.04.2018 13:23 6

УПЦ КП поширює

Після святкового богослужіння та передачі вогню парафіянам храму Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, що в Євпаторії, владика відвідав матір українського політв’язня Володимира Балуха у селі Серебрянка.
А 10 квітня архіпастир привіз вогонь до Севастополя, де передав його архімандриту Макарію, який є найстаршим священнослужителем Кримської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату і водночас її духівником.
Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ’ї назва вогню у великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському храмі Воскресіння. Церемонія проводиться у Велику суботу спільно грецьким Єрусалимським православним патріархатом та Єрусалимським патріархатом Вірменської Апостольської Церкви. Винесення вогню символізує вихід з Гробу Світла істинного, тобто воскресіння Господа.

Попри те, що вогонь має звичайну природу (свічки запалюють від лампади в кувуклії), в УПЦ (МП) називають вогонь "дивом сходження", а митрополит Онуфрій тішиться тим, що "Благодатний вогонь [в Єрусалимі] сходить по старому стилю".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Переоденьте салон своего автомобиля в чехлы из экокожи Правильный подход к инвестициям Американские металлоискатели GARRETT в Украине Красивые и качественные ножи от бренда Arcos Продажа и покупка картин художников

Публикации