УПЦ КП обговорює з військовими можливість присвоєння військовим частинам імен відомих українських святих

06.07.2018 14:14 0

УПЦ КП обговорює з військовими можливість присвоєння військовим частинам імен відомих українських святих

Темою зустрічі стало вивчення та обговорення питання можливості присвоєння військовим частинам Збройних Сил України почесних найменувань святих і праведних землі Української.
Участь в обговоренні даного питання взяли голова Інформаційного управління УПЦ КП архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник, військовий священик Костянтин Лозінський, радник заступника голови Адміністрації Президента України, голова ГО «Центр мілітарної історії» Василь Павлов, начальник управління інформаційно-пропагандиського забезпечення Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України капітан І рангу Андрій Коренько, офіцер відділу взаємодії з військовими капеланами центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Максим Пономарьов.
Під час зустрічі предстоятель Київського Патріархату розповів військовим посадовцям про значення ікони в Церкві та християнські символи. «Зверніть увагу на ікону Архистратига Божого Михаїла, на ній святий зображений з мечем, а меч - це символ знищення зла. Християнство - це сила, яка бореться зі злом, з неправдою, і тому на іконах зображують символи сили, такі як меч, спис», - сказав, зокрема, глава УПЦ КП.
Патріарх Філарет благословив розпочати роботу з обговорення питання про присвоєння військовим частинам імен відомих українських святих та провести спільний круглий стіл за участю військових священиків Синодального управління військового духовенства, науковців Київської православної богословської академії УПЦ КП та представників Збройних Сил України щодо систематизації та богословського обґрунтування даного процесу.
На згадку про зустріч гості подарували предстоятелю книгу "Історія Українського війська".

Цікаво, що того ж дня, 2 липня президент Росії В. Путін присвоїв частинам російської армії імена українських міст.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровой портал для избранных - слоты для настоящих победителей Стильная одежда Queen Лор и другие узкие специализации врачебной практики в Житомире Магазин косметологического оборудования Cosmo-Prof Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве

Публикации