УПЦ КП відкрила храм на території військової частини Нацгвардії у Вишгороді

16.08.2018 0:44 12

УПЦ КП відкрила храм на території військової частини Нацгвардії у Вишгороді

Освячення храмової споруди гвардійці присвятили своєму 75-літньому ювілею. Привітати звʾязківців та освятити храм завітав голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Разом з ним за освяченням молилися військові капелани, які безпосередньо опікуються військовослужбовцями частини № 3077 та інших частин НГУ, а також настоятель новозбудованого храму-каплиці протоієрей Василь Хомин.
На першу храмову молитву на території військової частини завітав перший заступник командувача Національної гвардії України (начальник штабу) генерал-лейтенант Олександр Кривенко, начальник відділу Управління по роботі з особовим складом Національної гвардії України полковник Олександр Іздебський, а також нацгвардійці зі своїми родинами.
Голова СУВД митрополит Іоан привітав військових з 75-літнім ювілеєм та освяченням храму. Також митрополит Іоан передав вітання військовим від патріаршого намісника, митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, оскільки саме він у травні цього року звершив чин освячення місця під будівництво храму-каплиці на честь святого архістратига Божого Михаїла.
Після освячення храму у палаці культури «Енергетик» м. Вишгород відбулася урочиста частина з відзначення 75-літнього ювілею зв’язківці НГУ.
Митрополит Іоан від імені військових капеланів України привітав нацгвардійців з їхнім святом та вручив найдостойнішим ордени УПЦ Київського Патріархату та медалі «За жертовність і любов до України».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Реалии Украины последних суток Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Пряжа по самой выгодной цене Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Самые красивые соборы Европы: когда можно будет их посетить

Публикации