УПЦ КП варить миро з єрусалимських та афонських масел

16.04.2018 19:55 3

УПЦ КП варить миро з єрусалимських та афонських масел

"Приготування святого мира в житті Православної Церкви відіграє важливе значення, оскільки через помазання святим миром для охрещуваного подаються благодатні дари Святого Духа, які зміцнюють його в духовному зростанні", - зазначається на сайті УПЦ КП.
Предстоятель Київського Патріархату звершив молебень на початок мироваріння та окропив святою водою сосуди єлей, вино та пахощі.
Після цього було запалено плити, на яких стояли два казани, місткістю по 40 літрів. Священнослужителі влили відповідну кількість оливкової олії та білого виноградного вина. Клірики Володимирського собору приступили до відповідальної праці. Під час варіння святого мира безперестанно священиками читається Євангеліє. Впродовж мироваріння два священнослужителі помішують олію і вино. Це робиться для того, щоб олія не пригоріла.
До мироваріння готувалися заздалегідь. Було зібрано усі потрібні матеріали (компоненти), що входять до святого мира. Для приготування мира було зібрано 24 різноманітних трав і 49 пахощів (благовонних масел), серед яких трояндове, жасмінове та нардове масла були привезені з Єрусалима та гори Афон.
Заздалегідь, у Хрестопоклонну неділю, трави було замочено для настоювання в оливковій олії і білому вині.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный список промышленного оборудования от российских и зарубежных брендов В Киеве реставрируют церковь Спаса на Берестове Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Близкий к РПЦ телеканал продолжает культивировать украинофобию

Публикации