УПЦ (Константинопольського Патріархату) передала понад $ 240 000 біженцям і військовим в Україну

03.02.2018 12:25 3

УПЦ (Константинопольського Патріархату) передала понад $ 240 000 біженцям і військовим в Україну

Українська Православна Церква (Константинопольського Патріархату) у США, передала чергові $ 2,400 до Центру людей похилого віку в Маріуполі. Ця підтримка додається до більш ніж 240 000 доларів США, які УПЦ в США впродовж останніх 18 місяців передала нужденним біженцям та сім'ям поранених або загиблих українських військових, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ в США.

Фінансовий подарунок був переданий команді Місії в Україні до притулків, які відвідував минулого року владика Даниїл (Зелінський), архиєпископ Памфільський, очільник Західної єпархії УПЦ в США.

Центр людей похилого віку, про якій ідеться, спочатку знаходився у Донецьку, ним опікувалось Свято-Андріївське товариство УПЦ в США, засноване в 1990 році як релігійна та благодійна організація для надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим та підтримки церковних проектів в Україні. На початку бойових дій у східній Україні центр переїхав у Маріуполь.

Чергова фінансова допомога була призначена для закупівлі ліків, гігієнічних засобів та продуктів харчування для людей похилого віку протягом цього Різдвяного сезону.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/69957/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти Большой выбор качественных диванов по выгодным ценам в Тернополе Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес

Публикации