УПЦ доставила жителям «ЛНР» 40 тонн допомоги

09.08.2018 17:03 6

УПЦ доставила жителям «ЛНР» 40 тонн допомоги

«Вже в найближчі дні допомогу у вигляді продуктових і гігієнічних наборів отримають представники кризових категорій соціально незахищених громадян: малозабезпечені, багатодітні сім’ї, одинокі мешканці похилого віку, інваліди, сироти та інші категорії нужденних жителів Сходу», — сказав координатор проекту Олексій Ковальчук.
Зокрема, вартість надісланого вантажу склала 2 424 673,32 грн, вага допомоги — 39 404 кг, у кількості 5 868 шт. продуктових та гігієнічних наборів.
За словами священнослужителів Луганської та Донецької єпархій УПЦ (МП), багато мирних громадян, що постраждали від воєнних дій, потребують допомоги.
«Ми одержуємо дуже теплі відгуки від благоотримувачів: дякують, що про них пам’ятають і піклуються. Багато хто відзначає, що гуманітарна допомога завжди добре організована, високоякісний склад наборів і для зручності все розфасовано по коробках», — розповідають священики цих єпархій.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Медицинский центр для суррогатных мам Берите автомобили во временное пользование Митрополит УПЦ, який активно співпрацює з владою "ЛНР", каже, що це "провокація" Бездепозитные бонусы за регистрацию в онлайн казино Анонимная помощь от зависимостей

Публикации