УПЦ видала перший і російськомовний журнал для священиків «Пастир & паства»

19.02.2018 16:03 9

УПЦ видала перший і російськомовний журнал для священиків «Пастир & паства»

На офіційному сайті УПЦ зазначається, що журнал «Пастир & паства» є офіційним друкованим виданням УПЦ та виходить з благословення глави УПЦ митрополита Онуфрія. Водночас ніякого рішення Синоду УПЦ з приводу нового журналу невідомо. Також не повідомляється про склад редакції журналу. Судячи з наведеної світлини обкладинки журналу, він російськомовний.
У журналі присутні рубрики: «Ловцям людей» (практична сторона служіння), «Служителю Тайн» (про канони Церкви), «З пастирської практики» (на допомогу священнослужителю), «Кесарю кесареве» (юридичні питання), «Злоба дня» (обговорення найбільш гострих питань з життя Церкви), та інші.
Перший номер журналу присвячений темам юридичного захисту храмів, міститься інформація "про канонічну неприпустимість церковного поминання неправославних" та ін.
Так в інтерв’ю з юристом і главою правозахисної організації Олегом Денисовим порушуються питання взаємовідносин Церкви і держави, експерт дає практичні поради у разі погроз, провокацій та силових захоплень храмів. А стаття «Про канонічну неприпустимість церковного поминання неправославних», на думку авторів журналу, розставляє всі крапки над «і» у самому дискусійному церковному питанні, яке обговорює сьогодні українське суспільство.
У кожному номері буде виходити публікація про історичні події, які впливали на Православну Церкву. Зокрема – про факти злодіянь радянської влади, які багато років перебували під грифом секретності.
Видавці зазначають, що одне з головних завдань нового журналу – забезпечення прямої комунікації з предстоятелем УПЦ. У наступних номерах передбачені інтерв’ю з митрополитом Онуфрієм. Передати йому інформацію видавці журналу просять по телефону, по електронній пошті і в соцмережах. Також священикам пропонують зареєструватися в мережі Теlеrgram і приєднатися до групи «Пастир & паства».
Щоквартальний журнал для священнослужителів «Пастир & паства» виходитиме чотири рази на рік і безкоштовно розповсюджуватимется по всіх єпархіях УПЦ, звідки його отримає кожен священик. Перший тираж журналу відповідає кількості священнослужителів УПЦ на лютий 2018 року і становить 11 300 примірників.
Другий номер журналу планується випустити до свята Трійці. У ньому видавці готують матеріал, присвячений вченню священномученика Володимира (Богоявленського) про пастирську практику, а також відповіді на запитання священнослужителів та парафіян.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта Организация похорон в Киеве недорого Печное отопление для дома или дачи Особенности игры на сайте казино Колумбус

Публикации