УПЦ взяла участь у міжнародній екуменічній конференції богословів у Фрібурзі

23.11.2017 14:13 0

УПЦ взяла участь у міжнародній екуменічній конференції богословів у Фрібурзі

Конференція зібрала представників Католицької Церкви та всіх помісних Православних Церков світу. Першим доповідачем був представник Вселенського Патріархату архієпископ Телміський Іов (Геча), який презентував доповідь «Синодальність – результати і виклики богословського діалогу між Православною Церквою і Католицькою Церквою». Зокрема він розповів про розвиток ідеї співвідношення «примату та соборності» в рамках офіційного діалогу православних і католиків.
Протягом роботи конференції виступили представники всіх помісних Православних Церков, які ознайомили зібрання з особливостями соборного життя в своїх Церквах. Про ситуацію в РПЦ розповів єпископ Сакраментський Іриней (Стінберг). Представник УПЦ (МП) С.М. Бортник присвятив свою доповідь особливостям втілення соборності в УПЦ (МП) та в Білоруському екзархаті РПЦ.
Конференція стала можливістю для спілкування архієреїв та відомих богословів, і сама по собі стала мостом для побудови доброзичливих стосунків між учасниками заходу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців Объявлен кастинг участников мюзикла «Лютер», который состоится в Украине Календарь православных праздников на апрель 2018 Где взять справку от гинеколога?

Публикации