УПЦ вважає пріоритетом духовно-пастирську опіку військовослужбовців

13.10.2017 18:27 6

УПЦ вважає пріоритетом духовно-пастирську опіку військовослужбовців

Темою конференції була тема «Роль, місце та завдання військового духовенства УПЦ в процесі становлення інституту військового капеланства у військових формуваннях держави».
Учасникам зустрічі було виголошено вітальне слово предстоятеля УПЦ митрополита Онуфрія. Він подякував капеланам. відзначивши, що "служіння військового духовенства не втрачає своєї актуальності, і потреба в належно підготовлених кадрах тільки зростає".
"Українська Православна Церква вважає пріоритетом духовно-пастирську опіку військовослужбовців, відтак не залишає поза увагою діяльність військових священиків та розуміє усі складнощі вашого служіння в умовах трагічного сьогодення. Тому, звершуючи свою пастирську діяльність в зоні бойових дій, закликаю вас, всечесні отці, нести свій послух сумлінно і мужньо..." — йшлося у привітанні.
Митрополит Онуфрій також нагадав, що преподобний Ілля Муромець є покровителем Сухопутних військ Збройних Сил України, і побажав капеланам, щоб молитвами Собору преподобних отців Києво-Печерських Господь "і далі надихав вас нести хрест капеланського служіння не задля людської слави, а во славу Божу і заради спасіння душ ввірених вам військовослужбовців".
Далі всі присутні мали змогу ознайомитися з доповідями митрополита Єлисея та митрополита Августина, представників місцевої влади, Міністерства оборони, Держспецтрансслужби, ДСНС та ін.
Відбулися заняття з практичної психології на тему психологічної реабілітації учасників бойових дій та звіти голів Єпархіальних військових відділів.
З 12 жовтня учасники конференції вшанували святині Успенської Святогірської лаври (Донецька обл.) та відвідали місцеві військові частини.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости Митрополит УПЦ відсвяткував у Севастополі день військово-морського флоту Росії Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве

Публикации