УПЦ вважає пріоритетом духовно-пастирську опіку військовослужбовців

13.10.2017 18:27 12

УПЦ вважає пріоритетом духовно-пастирську опіку військовослужбовців

Темою конференції була тема «Роль, місце та завдання військового духовенства УПЦ в процесі становлення інституту військового капеланства у військових формуваннях держави».
Учасникам зустрічі було виголошено вітальне слово предстоятеля УПЦ митрополита Онуфрія. Він подякував капеланам. відзначивши, що "служіння військового духовенства не втрачає своєї актуальності, і потреба в належно підготовлених кадрах тільки зростає".
"Українська Православна Церква вважає пріоритетом духовно-пастирську опіку військовослужбовців, відтак не залишає поза увагою діяльність військових священиків та розуміє усі складнощі вашого служіння в умовах трагічного сьогодення. Тому, звершуючи свою пастирську діяльність в зоні бойових дій, закликаю вас, всечесні отці, нести свій послух сумлінно і мужньо..." — йшлося у привітанні.
Митрополит Онуфрій також нагадав, що преподобний Ілля Муромець є покровителем Сухопутних військ Збройних Сил України, і побажав капеланам, щоб молитвами Собору преподобних отців Києво-Печерських Господь "і далі надихав вас нести хрест капеланського служіння не задля людської слави, а во славу Божу і заради спасіння душ ввірених вам військовослужбовців".
Далі всі присутні мали змогу ознайомитися з доповідями митрополита Єлисея та митрополита Августина, представників місцевої влади, Міністерства оборони, Держспецтрансслужби, ДСНС та ін.
Відбулися заняття з практичної психології на тему психологічної реабілітації учасників бойових дій та звіти голів Єпархіальних військових відділів.
З 12 жовтня учасники конференції вшанували святині Успенської Святогірської лаври (Донецька обл.) та відвідали місцеві військові частини.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива Большой выбор красивых и долговечных кроваток в интернет-магазине detyam-shop.com.ua

Публикации