Унікальна знахідка: у стародавній статуї Христа виявили послання

01.12.2017 2:54 6

Унікальна знахідка: у стародавній статуї Христа виявили послання

Реставратори в ході відновлення церкви Санта-Агуеда в Іспанії виявили всередині дерев’яної статуї Ісуса Христа 18 століття записку. Її автором є священик Хоакін Мінгуес.

За даними ЗМІ, документ, що датується 1777 роком, розташовувався в маленькому отворі, вкритому шматком тканини. У ньому йдеться про економічне і соціальне життя, місцеві звичаї і ігри того часу. Іспанський священик спеціально помістив записку в статую, щоб її знайшли майбутні покоління, повідомляє "Вголос" з посиланням на «Сегодня».

На опублікованих фото видно два листа, списаних акуратною каліграфією. Знахідка була відправлена в архів. У свою чергу, її копію зберегли в статуї, щоб вона продовжила служити майбутнім поколінням.

Унікальна знахідка: у стародавній статуї Христа виявили посланняУнікальна знахідка: у стародавній статуї Христа виявили послання

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/69195/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший игровой портал для роскошного азартного отдыха Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» В УАПЦ кажуть, що продали не монастир, а лише частину комплексу Червоногородського замку

Публикации