Україні не загрожують релігійні війни за переділ православних храмів, - Людмила Филипович

31.07.2018 21:39 6

Україні не загрожують релігійні війни за переділ православних храмів, - Людмила Филипович

Відомий релігієзнавець Людмила Филипович не вірить, що після отримання Томосу у кожному українському селі та місті розпочнуться релігійні війни за храми, як це пророкують деякі проросійські політики.

Про це експерт заявила в інтерв’ю Українському радіо.

«Зовсім недавно проводилися дослідження, визначали які цінності важливі для українців, так релігія стоїть на 12 місці. На першому місці стоять проблеми земні - родина, здоров'я, навчання, перспектива роботи і т.п., а вже потім релігія», - сказала вона.

Людмила Филипович зазначила, що українці завжди могли знаходити порозуміння.

«Я не думаю, що українці вже настільки релігійні, щоб через такі питання розпочинати громадянське протистояння. Україна завжди була поліконфесійною, завжди на її карті знаходилася маса всяких церков, конфесій, і ми знаходили порозуміння. І зараз знаходимо. Відкритих протистоянь у нас немає. І нам ніхто не нав'яже чужу точку зору», - підкреслила експерт.

«Це Москві хочеться, щоб у нас, крім внутрішніх проблем матеріального характеру, з'явилися ще й проблеми духовного. Не буде в Україні війни між православними», - запевнила Людмила Филипович.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/72028/

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупая товар, вы поддерживаете православную культуру Соціологи: українці все більше схиляються до створення помісної Церкви Где купить складское оборудование? "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Сеть магазинов качественных тканей и фурнитуры

Публикации