Українці пікетуватимуть Путіна під час його візиту до Рима та Ватикану

03.07.2019 13:50 0

Українці пікетуватимуть Путіна під час його візиту до Рима та Ватикану

4 липня, в четвер, в Римі та Ватикані перебуватиме з офіційним візитом президент РФ Владімір Путін.

На знак протесту проти окупації Росією частини території України та проти війни, яку вже 5 років путінський режим веде на Донбасі, Оргкомітет Євромайдан Рим організовує маніфестацію “Зупинимо путінську агресію в Україні!”. Про це повідомив координатор Євромайдану-Рим Олесь Городецький.

Метою заходу є нагадати італійській владі про кримінальні злочини кремлівського агресора в Україні та закликати країни Західної Європи до спільної протидії імперській політиці Росії!

Вже 5 років в Україні щодня російські окупанти вбивають українців! Ми не можемо мовчати! Прийди на мирний протест! Скажи Путіну – НІ!

Акція відбудеться 4 липня, в день візиту Путіна до Риму, в 15.00, в центрі міста, на площі Бокка делля Веріта! (piazza della Bocca della Verità). Про це повідомляє Український погляд.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/76372/

Следующая новость
Предыдущая новость

Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Основные преимущества проверки на полиграфе Клуб СуперСлотс для азартных игроков Место, где создаются иконы

Публикации