Українці поділяться досвідом протидії маніпуляціям і пропаганді у медіапросторі

20.04.2018 11:32 9

Українці поділяться досвідом протидії маніпуляціям і пропаганді у медіапросторі

24 квітня 2018 року у Києві відбудеться конференція «Мистецтво бачити правду». Захід спрямований на протидію пропаганді та інформаційній війні, а також на розвиток критичного мислення.

Україна проживає непрості часи пошуку єдності, діалогу та згуртованості. Інформаційні засоби можуть мати як позитивний вплив – сприяти миру та порозумінню, так і негативний, котрий породжує агресію, упередження, образи, зневагу та ворожнечу. Тому так важливо кожному, хто дбає про здорове свідоме суспільство, опанувати мистецтво бачити правду.

Організатор – Благодійний Фонд «Карітас-Київ» – запрошує студентів, які планують працювати у ЗМІ, журналістів, блогерів, громадських активістів; співробітників інформаційних ресурсів і усіх небайдужих громадян. На учасників чекають цікави лекції спікерів, жваві обговорення та актуальні медіакейси з простору інформаційної війни.

Серед спікерів: Максим Бутченко (письменник, журналіст), Наталія Іщенко (журналістка-міжнародниця, політологиня), Марго Гонтар («СтопФейк»), Сергій Баркар (директор Інституту Етики МІЦ, публіцист), Катерина Яресько (завкафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного економічного університету, волонтерка Центру «Миротворець»), Юлія Крилова-Грек (кандидатка психологічних наук), Вікторія Ковальчук (Інститут філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка).

Ця подія станє простором для ділення досвідом тих, хто вже активно працює з темою протидії пропаганді з тими, хто лише на початку цього шляху. Також це нагода знайти однодумців та партнерів, об’єднати зусилля для подальшої співпраці.

Конференція триватиме у вівторок, 24 квітня, з 14:00 до 18:00 в Національній академії наук України (вул. Володимирська, 55). Участь є безплатною, необхідно зареєструватися заздалегідь:

https://goo.gl/JtV8eq

Подія на фейсбуці: www.facebook.com/events/2526472504244112

Контакти для довідок: 093 560 51 76, 095 498 46 64, karitas2018@ukr.net

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/70874/

Следующая новость
Предыдущая новость

ВулканБет казино — что может предложить лидер рынка? В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році? Экологический паспорт Современные системы видеонаблюдения по разумным ценам Что подарить иностранцу из сувениров?

Публикации