Українські рабини-хасиди зустрілися з новообраним Президентом України

06.05.2019 19:41 0

Українські рабини-хасиди зустрілися з новообраним Президентом України

У Києві відбулася зустріч членів Ради рабинів-хасидів України з обраним Президентом України Володимиром Олександровичем Зеленським, інформує офіційний сайт юдейської громади Дніпра.

У зустрічі взяли участь головні рабини-хасиди регіонів України: рабин Шмуель Камінецький (Дніпро, Центральна Україна), рабин Мойше Москович (Харків, Східна Україна), рабин Авраам Вольф (Одеса, Південна Україна), рабин Шломо Вільгелем (Житомир, Західна Україна), а також Головний рабин Донбасу Пінхас Вишецкій і рабин Києва Мойше Реувен Асман.

Як йдеться у повідомлення, рабини привітали Володимира Зеленського з обранням Президентом України, побажали йому великих успіхів на цьому важкому і відповідальному посту і обговорили з ним розвиток єврейського життя в Україні та питання збереження і зміцнення міжнаціонального і міжрелігійного миру та спокою в країні.

Рабини подарували обраному Президенту країни особливе видання Тори - П'ятикнижжя Мойсея.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/75690/

Следующая новость
Предыдущая новость

Домашня зарядна станція для електромобіля Комплексные системы современных IP домофонов Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій В Киеве исламские шейхи вошли в жюри конкурса верстки и графического дизайна Азартные игры и православие

Публикации