Українські прикордонники затримали найманця батальйону «Російської православної армії»

28.03.2019 5:29 0

Українські прикордонники затримали найманця батальйону «Російської православної армії»

На кордоні з анексованим Кримом 26 березня українські прикордонники затримали російського найманця з незаконного збройного формування – батальйону «Російської православної армії».

Про це повідомляє прес-служба Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України, пише ZIK.

Уточнюється, що бойовик з позивним «Домовик», який брав участь в бойових діях на Донбасі, прибув в пункт пропуску «Чонгар» з території анексованого Криму. Сам він родом з Кіровоградської області, але проживав в Криму.

У прес-службі зазначають, що, за словами затриманого, до 2014 року він разом з сім’єю проживав на території Росії, звідки повертався в Україну через уже закритий пункт пропуску «Успенка».

«Під час одного з таких перетинів державного кордону він був завербований представниками спецслужб Російської Федерації для участі у військових діях на території України в «армії» так званої «ДНР». Після розподілу потрапив в батальйон «Російської православної армії», де йому дали позивний «Домовик». Під час одного з звільнень поїхав до сім’ї», – йдеться в повідомленні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/75227/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выкуп авто в Киеве: быстро, выгодно, надежно Элитная косметика 3lab Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Техническое обследование зданий и сооружений Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности

Публикации