Українські паломники зустрілися з Папою Франциском

31.08.2019 2:39 0

Українські паломники зустрілися з Папою Франциском

У загальній аудієнції зі Святішим Отцем взяли участь українські греко-католицькі паломники та сестри Згромадження Служебниць Непорочної Діви Марії. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

На площі Святого Петра у Ватикані з уст Папи Франциска знову лунало українське християнське привітання.

«Вітаю учасників українського паломництва», – сказав він італійською мовою наприкінці загальної аудієнції у середу, 28 серпня 2019 року, а згодом додав українською: «Слава Ісусу Христу!», – на що багатоголосий збір прочан відповів: «Слава навіки».

Зустріччю з Папою Франциском розпочалося Всецерковне паломництво Української Греко-Католицької Церкви до Рима з нагоди 50-річчя посвячення собору Святої Софії.

Подальшою програмою передбачено форум за участі членів товариства «Свята Софія», Літургію на гробі священномученика Йосафата в базиліці Святого Петра (29 серпня), Літургію в базиліці Святого Климента Папи (30 серпня), відвідини собору Святої Софії і розташованого при ньому Музею Блаженнішого Йосифа Cліпого, Велику Архиєрейську вечірню під проводом Глави УГКЦ, показ документального фільму Олени Мошинської «Блаженніший» (31 серпня) та урочисту Божественну Літургію в неділю, 1 вересня, за участі всіх членів Синоду Єпископів УГКЦ.

Окремим словом Папа Франциск згадав присутніх на площі Святого Петра сестер зі Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, які зібралися у Вічному місті, які прибули з України та всіх місць служіння у різних частинах світу, щоби взяти участь у святкуваннях із нагоди 100-річчя народження для неба співзасновниці Згромадження блаженної Йосафати Гордашевської. Центральною подією стане Божественна Літургія в папській базиліці Санта Марія Маджоре, яку в четвер, 5 вересня, очолить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з єпископами Синоду УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/76992/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вам нужны живые подписчики в Телеграмм На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Инвестиции в развитие гостиничного бизнеса Беларуси Обучение танцам в Киеве: сальса за 3 месяца! Казино для тех, кто привык побеждать

Публикации