Українські військовослужбовці вирушила на 60-те Міжнародне військове паломництво «Мир на Землі»

15.05.2018 13:13 9

Українські військовослужбовці вирушила на 60-те Міжнародне військове паломництво «Мир на Землі»

Розпочали паломництво літургією в гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла, що в м. Львів. А вже після спільної молитви та благословення владики Михайла, паломники вирушили в дорогу.
У цьогорічному військовому паломництві до Люрда беруть участь військовослужбовці Збройних сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України, офіцери, курсанти, військові запасу, військові лікарі та учасники АТО, а зокрема й поранені військовослужбовці. Цього року вперше на Міжнародному військовому паломництві Україну презентуватиме військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного. Кошти на транспорт і побут учасників оркестру пожертвувала пані Віра Беньо.
Тема ювілейного Міжнародного військового паломництва – «Pacem in Тerris» (Мир на Землі). Військовослужбовці з різних країн світу прибудуть до Марійної святині в Люрді, аби духовно відновитися та спільно помолитися до Богородиці за порозуміння, мир і спокій в усьому світі.
У програмі паломництва передбачено духовно-молитовні та офіційні заходи, серед яких спільні богослужіння, благословення хворих, відвідини купелі в санктуарії Богородиці та велика процесія зі свічками, в якій беруть участь тисячі військовослужбовців.
Дорогою до Люрда паломників чекають екскурсії християнськими святинями та історичними пам’ятками Польщі, Німеччини, Бельгії і Франції. Уже традиційно на зворотньому шляху військові побувають у Ватикані та Римі, а також відвідають Венецію та Будапешт.
Поїздку українських військовослужбовців організував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром, за сприяння Міністерства оборони України та матеріальної підтримки католицької організації "Лицарі Колумба".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление памятников из гранита в Запорожье Аудиозаписи православных проповедей бесплатно онлайн Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501 Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Защитные пленки в Vibroplus

Публикации