Українську молодь релігія цікавить більше, ніж політика, - опитування

24.11.2017 22:16 24

Українську молодь релігія цікавить більше, ніж політика, - опитування

Лише 10% української молоді цікавиться політикою та обізнані в політичній ситуації в Україні. Водночас половина молоді регулярно молиться і бажає одружитися в 25 років. Про це свідчать дані з опитування центру “Нова Європа” та Фондом імені Фрідріха Еберта спільно з соціологічною компанією GfK Ukraine, повідомляє Український інтерес.

“Опитування створене за методологією дослідження “Shell Youth Study”, яка актуальна для Німеччини з 1953-го року. Тож вікова вибірка респондентів становить 14-29 років, а не 14-35 років, як визначає молодь законодавство України”, – зазначають укладачі опитування.

Як повідомляють у центрі “Нова Європа”, вибірка 14-29 років особлива ще й тим, що до цієї вікової групи належить п’ята частина українського населення. Це майже 8 мільйонів людей. Також вона охоплює кілька ключових поколінь.

Так, відповідно до опитування, 60% опитаних підтримують вступ України в ЄС і 61% опитаних вважає, що саме Росія несе відповідальність за розпалення військового конфлікту на сході України. Стільки ж молодих українців пишаються своїм громадянством.

Цікаво, що 33% молодих українців вважають, що рівень освіти та навчальних закладів в Україні не відповідає реальним потребам сучасного ринку праці. Водночас кожен п’ятий з опитаних не читає книжок.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/social_questioning/69112/

Следующая новость
Предыдущая новость

У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш" Подборка развивающих игрушек для детей возрастом 1 год Лучшие автоматы современности только в казино Вулкан 777 Качественные и стильные очки по лучшим ценам УПЦ угледіла в парламенті ще один "антицерковний законопроект"

Публикации