Український Євангелічний Альянс готує IX Всеукраїнський сонм пророків

13.08.2018 18:43 0

Український Євангелічний Альянс готує IX Всеукраїнський сонм пророків

"Учасники сонму одностайно переконані у необхідності розвитку та дієвості пророчого служіння у Церкві Христовій та на рівні українського суспільства. Адже реальність майбутнього і надприродне розуміння сьогодення по милості Божій відкриваються через пророчий дар до пізнання Божої волі, Його дій та намірів, Його погляду на нинішній та майбутній стан речей у Церкві та суспільстві, як національного, так і геополітичного рівня, — йдеться у повідомленні організаторів заходу, які "глибоко впевнені в тому, що пророче сповіщення майбутнього не призначене для задоволення цікавості або наведення жаху, ані для одностайного схвалення, а є одним з найнеобхідніших стимулів вже сьогодні повертати на шляхи істини, відвертатися від зла і робити добро, змінювати свої вчинки, ставати тверезими в цілях і цінностях".

Зазначається, що в минулі роки "учасники сонму отримували видіння, сни, пророцтва, об’явлення, які мають стратегічне значення для Церкви країни в цілому. Так, на сонмі були пророцтва про події на Майдані, про війну на Сході України, про майбутню війну в Сирії, про землетрус в сейсмостійкості зоні Сполучених Штатів Америки, про пробудження в Україні та багато інших".

Ініціаторами проведення сонмів є Національний Український Євангелічний Альянс (НУЕА) і церква «Ранкова Зірка» (м. Київ).
Місце проведення сонму: Київська обл., смт. Козин, вул. Анатолія Солов'яненка, 369, санаторій «Пролісок», тел. +38 (044) 360-52-31.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Почему для украинской аудитории актуально казино НетГейм? Здоровье всей семьи: пресс для яблок и вакууматоры для дома

Публикации