Український муфтій заявив про обшук в Ісламському культурному центрі та підкинуті книжки

06.03.2018 17:30 24

Український муфтій заявив про обшук в Ісламському культурному центрі та підкинуті книжки

На місці в ранковий час був присутній лише охоронець ІКЦ. Була пред'явлена постанова на обшук та на пошук літератури "що пропагує культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію".
Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Саїд Ісмагілов, охоронцю заборонили здійснити телефонний дзінок, покликати інших понятих, викликати співробітників Ісламського культурного центру.
Силовики разом з понятими розділилась на кілька груп, а охоронець фізично міг знаходитись лише з однією групою. Поки він за вимогою відкривав бібліотеку та гімназію, інша група за допомогою лома виломали двері в книжкову крамницю і проводили там обшук без представників Ісламського культурного центру.
"Були підкинуті в книжкову крамницю, та до вчительскої кімнати у гімназії, загальною кількістю вісім книжок, що потім пред'явили охоронцю як вилучені докази. В цей же час відбувався обшук у квартирі відповідального за бібліотеку - шейха Таріка Сархана, де під морозильну камеру були підкинуті дві книжки, а потім вилучені та пред'явлені у якості доказів, — пише Саїд Ісмагілов. — Я таке спостерігав лише в окупованому Криму, коли до мечетей підкідували книжки, навіть підкидували на дворі біля туалету, а потім це пред'являли як докази правопорушення. Проте в Росії існує список забороненої літератури, а в Україні немає ніякого такого списку. Найгірші та найогідніші вчинки за методіками російського ФСБ, відтепер на постійно діючій основі в Україні!".
Саїд Ісмагілов заявиви про "системні переслідування мусульман України, адже такі обшуки меньше ніж за рік відбуваються втретє. І підкидуються одні й ті ж самі книжки. Я ніколи не чув, щоб у когось окрім мусульман в культових спорудах проводились обшуки".
За його словами, з цього приводу 7 березня в приміщенні Інформаційного Агенства "Главком" (Київ, вул. Шовковична, 8/20) о 13.30 відбудеться прес-конференція муфтія, кервіництва столичного Ісламського культурного центру та народних депутатів України.

Фото google.com.ua

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности грузоперевозки на Газели Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» Купить лобовое стекло на любую модель Газоблоки для строительства

Публикации