Український муфтій закликає допомогти дітям з родин кримських політв’язнів

10.11.2017 10:59 3

Український муфтій закликає допомогти дітям з родин кримських політв’язнів

У рамках заходу передбачено фотовиставку зі світлинами родин сучасних кримських політв’язнів, благодійні ярмарки, кілька майстер-класів з художньо-прикладного мистецтва, традиційних кримськотатарських ремесел та збір пожертвувань на користь майже сотні дітей, батьки яких через незаконні дій окупаційної влади позбавлені свободи, вбиті чи зникли безвісти.
До всіх небайдужих звернувся муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов, закликавши не залишатися осторонь та допомогти знедоленим дітям:
— Шановні друзі, зараз в окупованому Криму налічується 99 дітей тих батьків, що є або викраденими, або вбитими, або політв’язнями. Ваша любов та підтримка демонструє нашим співгромадянам на окупованих територіях, що українське суспільство чуйне, щедре і небайдуже. Закликаю вас відвідати цей благодійний захід і зробити свій внесок у підтримку дітей з родин кримських політв’язнів. Добро переможе!
Захід відбудеться за адресою вул. Михайла Грушевського, 1, Національна парламентська бібліотека України; початок — об 12:00.
Більш детально — на сторінці події в соцмережі Facebook.
Це не перший захід, організований на підтримку маленьких співвітчизників, що через дії російських силовиків позбавлені піклування батьків. Нагадаємо, упродовж 23 та 24 лютого 2017 року під час благодійних акцій родинам кримських політв’язнів було зібрано 52 тис. гривень.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Конструкция арочного металлодетектора Как проверить новые казино и почему нужно играть в клубе Вулкан Игровые автоматы Золотой Кубок Оформление визы без проблем Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое»

Публикации