Український католицький університет за сприяння японського фонду реалізує проект сприяння миру та об’єднанню України

20.02.2018 14:24 3

Український католицький університет за сприяння японського фонду реалізує проект сприяння миру та об’єднанню України

Доктор Ярослав Кіт зазначив: «УКУ єдиний в Україні у 2017р. виграв заявку на реалізацію надзвичайно важливих заходів на Сході і Півдні нашої країни. Наш університет віддавна системно працює в напрямку духовної єдності українського народу і тепер з’явилася можливість сфокусуватися на цільових групах академічних і релігійних спільнот».
Проект спрямований долати стереотипи, будувати діалог між людьми різних релігій і конфесій на засадах любові та довіри. У межах проекту запланована низка семінарів про соціальне вчення і досвід міжрелігійного діалогу митрополита Андрея Шептицького у містах півдня і сходу України.
Координатор проекту кандидат історичних наук Ігор Медвідь наголосив: «Ми прагнемо показати постать Андрея Шептицького як приклад людини, що виходила за вузькі конфесійні та релігійні рамки, намагалася будувати мости порозуміння, закладала фундамент для єдності в багатоманітності. Глибинні виміри цієї постаті можуть слугувати прикладом в багатьох сферах для всіх громадян України незалежно від релігійної чи етнічної ідентифікації».
27-28 квітня в УКУ відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Культура діалогу та діалог культур: релігійні чинники в умовах пошуку порозуміння».
Наприкінці червня 2018 р. заплановано VIII Літню школу «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького» – інтенсивний тижневий курс для молоді (18-40 років), що містить лекції, дискусії, інтерактивні заняття, фільми, екскурсії, знайомство з релігійним та культурним різноманіттям Львова. Серед лекторів школи провідні українські наукові, громадські та релігійні діячі: Мирослав Маринович, Ліліана Гентош, Ярослав Грицак, Тарас Возняк, Оксана Гайова та ін.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сифоны для душевых Тонометры позаботятся о вашем здоровье Играть в онлайн казино Reel Emperor Диагностика и ремонт турбины любой сложности Арт-проект Narciss Me

Публикации