Український католицький університет за сприяння японського фонду реалізує проект сприяння миру та об’єднанню України

20.02.2018 14:24 3

Український католицький університет за сприяння японського фонду реалізує проект сприяння миру та об’єднанню України

Доктор Ярослав Кіт зазначив: «УКУ єдиний в Україні у 2017р. виграв заявку на реалізацію надзвичайно важливих заходів на Сході і Півдні нашої країни. Наш університет віддавна системно працює в напрямку духовної єдності українського народу і тепер з’явилася можливість сфокусуватися на цільових групах академічних і релігійних спільнот».
Проект спрямований долати стереотипи, будувати діалог між людьми різних релігій і конфесій на засадах любові та довіри. У межах проекту запланована низка семінарів про соціальне вчення і досвід міжрелігійного діалогу митрополита Андрея Шептицького у містах півдня і сходу України.
Координатор проекту кандидат історичних наук Ігор Медвідь наголосив: «Ми прагнемо показати постать Андрея Шептицького як приклад людини, що виходила за вузькі конфесійні та релігійні рамки, намагалася будувати мости порозуміння, закладала фундамент для єдності в багатоманітності. Глибинні виміри цієї постаті можуть слугувати прикладом в багатьох сферах для всіх громадян України незалежно від релігійної чи етнічної ідентифікації».
27-28 квітня в УКУ відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Культура діалогу та діалог культур: релігійні чинники в умовах пошуку порозуміння».
Наприкінці червня 2018 р. заплановано VIII Літню школу «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького» – інтенсивний тижневий курс для молоді (18-40 років), що містить лекції, дискусії, інтерактивні заняття, фільми, екскурсії, знайомство з релігійним та культурним різноманіттям Львова. Серед лекторів школи провідні українські наукові, громадські та релігійні діячі: Мирослав Маринович, Ліліана Гентош, Ярослав Грицак, Тарас Возняк, Оксана Гайова та ін.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій Ракетка для бадминтона Компрессорные станции по ценам производителя Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" Как заправить картридж?

Публикации