Український католицький університет проведе міжнародну конференцію «Жінки в час конфліктів: Екуменічна діяльність задля миру і справедливості»

27.08.2018 23:44 9

Український католицький університет проведе міжнародну конференцію «Жінки в час конфліктів: Екуменічна діяльність задля миру і справедливості»

На тлі світових політичних процесів жінки стали активними учасницями громадського життя та ініціаторами суспільних реформ. Під час Майдану українські жінки відіграли важливу роль в організації медичної допомоги, координації гуманітарної допомоги та поширенні інформації з епіцентру подій. У ризикованих ситуаціях вони стали посередниками миротворчих процесів. Упродовж війни на сході України багато українських жінок займалися волонтерством, організовували психологічні порадні і надавали консультації місцевим жителям окупованих територій та внутрішньо переміщеним особам. Безпрецедентним для українського контексту є те, що серед когорти військових капеланів є також монахиня.
Під час конференції учасники розглянуть роль жінок у важливих суспільно-політичних процесах з богословської перспективи, обговорять значення релігійних та духовних ресурсів у миротворчих процесах, торкнуться теми релігійних та духовних практик, які стали відповіддю жінок у час (пост)конфліктів, а також послухають особисті свідчення жінок, що пережили війну.
Конференція збере доповідачок із різних європейських країн: Хорватії, Словенії, Польщі, Румунії, Чехії, Латвії, Литви, Росії, Нідерландів, Швейцарії, Греції, – які поділяться досвідом участі жінок у миротворчих процесах своїх країн.
Українські науковці представлять учасницям досвід українських жінок під час двох великих воєн, впродовж тоталітарного періоду в Україні, а також і сьогоденні військового конфлікту на сході України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор и покупка кухонного ножа Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Широкий ассортимент качественных запчастей Як оцінити якість деревини до електронних торгів Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні

Публикации