Українська церква потрапила до списку найкрасивіших будівель Чикаго

10.09.2019 8:15 0

Українська церква потрапила до списку найкрасивіших будівель Чикаго

Видання Time Out опублікувало рейтинг топ-50 найкрасивіших будівель у Чикаго. У наведеному списку зазначені консерваторії, історичні будинки, церкви та високі хмарочоси, а також кілька цікавих фактів про них.

До рейтингу потрапив Український католицький собор св. Миколая, який отримав 5 позицію. Про це повідомляє UaPost.us.

Український католицький собор св. Миколая - це кафедральний собор, розташований у районі "Українського села" в Чикаго. Це головний храм єпархії Святого Миколая в Чикаго.

Ця визначна пам'ятка за зразком Софіївського собору в Києві оснащена 13 куполами, один для Ісуса та для його 12 апостолів. Усередині собор оздоблений вражаючою сумішшю фресок, мозаїк і вітражів.

З головного купола звисає люстра, яка виготовлена із золота і має дев’ять рівнів, які запалюються в 480 вогнів. Вважається, що це найбільша люстра у своєму роді у США.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/77086/

Следующая новость
Предыдущая новость

Газобетон – низкие цены и доставка по Харькову Объявлен кастинг участников мюзикла «Лютер», который состоится в Украине Єпископ УПЦ КП обговорив питання співпраці з Управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине Сыграйте в бесплатные игровые аппараты на сайте онлайн казино klub-Vulcan-24

Публикации