Українська Церква буде повністю незалежною, - Павленко про статут нової УПЦ

07.12.2018 3:41 3

Українська Церква буде повністю незалежною, - Павленко про статут нової УПЦ

Українська Автокефальна Церква буде повністю незалежною і рівною серед інших канонічно визнаних православних Церков, а її статут буде ухвалено українськими архиєреями на об'єднавчому Соборі.

Про це у короткому інтерв’ю у ток-шоу "Прямий ефір" на телеканалі "Прямий" розповів радник президента України Ростислав Павленко.

«Україні буде надано Томос про автокефалію, тобто повну незалежність. Українська Церква буде внесена до диптиху, тобто переліку незалежних Церков. Вона стане однією з п’ятнадцяти, вже буде п’ятнадцятою, вселенських визнаних незалежних Церков. І в цьому є принципова відмінність. Тому зараз не треба вірити тим повідомленням в медіа, які спрямовані на те, щоб посіяти якісь непевність, розбрат, паніку і подібне», - заявив він.

За словами Павленка, статут нової Церкви затведжуватимуть українські архиєреї.

«Найголовніше, що треба пам’ятати – йдеться про створення незалежної Церкви. Яким буде статут цієї Церкви – вирішать українські архиєреї, які будуть готуватися до Собору. Логічно було би передбачити, що буде обговорення, ще є час до 15 грудня для того, щоб представники різних Церков зібралися, обговорили позиції в статутах, які мають вони, і ті пропозиції, які надішле Синод Вселенської Патріархії, пропозиції щодо того, щоб Томос про автокефалію був вмонтований, так би мовити, в статут незалежної Церкви. І вже разом підготуються до Собору і на Соборі затвердять статут, ще раз підкреслюю, незалежної Української Православної Церкви», - зазначив Ростислав Павленко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73795/

Следующая новость
Предыдущая новость

Курс валюти у Львові Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам? Доступный и быстрый ремонт компьютеров Курс валют – выгодный обмен в Днепре Варенье из лепестков чайной розы

Публикации