Україна та Ватикан обговорили звільнення полонених Росією українців та гуманітарну допомогу

06.12.2019 11:40 0

У рамках участі делегації України у 26-му засіданні Ради Міністрів закордонних справ ОБСЄ Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся із Секретарем з міждержавних відносин Святого Престолу Полом Річардом Галлахером. Про це 5 грудня повідомив офіційний сайт МЗС.

У ході зустрічі Вадим Пристайко висловив вдячність за солідарність Ватикану і особисто Папи Франциска з Україною та допомогу у той час, коли наша держава протистоїть збройній агресії Росії.
Сторони підтвердили спільну налаштованість активізувати двосторонній діалог, обговорили взаємодію у питанні звільнення незаконно утримуваних Росією громадян України, а також можливості подальшого залучення гуманітарної допомоги Святого Престолу Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/78075/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные элитные памятники, которые говорят о статусе Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» Джокер Казино – неперевершений ресурс для розваг Выездное ресторанное обслуживание: секрет идеального праздника

Публикации