Україна сьогодні молиться за героїв Небесної сотні - День гідності та свободи

22.11.2018 8:17 3

Україна сьогодні молиться за героїв Небесної сотні - День гідності та свободи

Сьогодні Президент Петро Порошенко разом з дружиною, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Було встановлено лампадки до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні – 106-ти українців, які віддали своє життя за гідність і свободу. Ще 2 тис. патріотів отримали поранення.

Сьогодні у храмах України моляться за новітніх героїв України.

21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

вшанування_2.jpeg

Події розгорталися стрімко і драматично – від мирних зібрань студентства – до масових мітингів, палаючих шин, "коктейлів Молотова" і бруківки, що стала зброєю в руках протестувальників. Але найтрагічнішим було те, що цього разу, на відміну від подій Помаранчевої революції, була пролита кров.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/73602/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці Купить носки оптом Купить джинсы Pierre Cardin и куртки Columbia в интернет магазине Вячеслав Кантор - защитник всего человечества Основы ремонта домашней электроники

Публикации