Україна наполягає на виконанні рішень Радбезу ООН щодо статусу Єрусалима

11.12.2017 17:05 0

Україна наполягає на виконанні рішень Радбезу ООН щодо статусу Єрусалима

В документі, розміщеному на офіційному сайті відомства, йдеться також про необхідність відновлення переговорів задля мирного врегулювання ситуації:
— Україна виступає за повне дотримання норм міжнародного права та необхідність виконання відповідних рішень Ради Безпеки ООН щодо статусу Єрусалима. Вважаємо, що світове співтовариство має зосередити усі зусилля, зокрема у рамках РБ ООН, з метою запобігти насильству та спонукати сторони до негайного відновлення переговорного процесу з близькосхідного мирного врегулювання, — йдеться у документі.
Як відомо, 6 грудня Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп зробив заяву про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю та перенесення туди Посольства США.
На думку експертів, такий крок може спровокувати ескалацію палестинсько-ізраїльського конфлікту та поставити під загрозу близькосхідний мирний процес.
Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов заявив, що Єрусалим — це місто миру, паломництва та молитви для вірян світових релігій і що тут будь-який необережний крок може призвести до непередбачуваних наслідків, які боляче зачеплять усіх без винятку.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные ортопедические матрасы по приятной цене Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур «Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію Аппетитные бонусы и море слотов в казино Лавина Какими особенностями обладают современные ноутбуки?

Публикации