Україна наполягає на виконанні рішень Радбезу ООН щодо статусу Єрусалима

11.12.2017 17:05 0

Україна наполягає на виконанні рішень Радбезу ООН щодо статусу Єрусалима

В документі, розміщеному на офіційному сайті відомства, йдеться також про необхідність відновлення переговорів задля мирного врегулювання ситуації:
— Україна виступає за повне дотримання норм міжнародного права та необхідність виконання відповідних рішень Ради Безпеки ООН щодо статусу Єрусалима. Вважаємо, що світове співтовариство має зосередити усі зусилля, зокрема у рамках РБ ООН, з метою запобігти насильству та спонукати сторони до негайного відновлення переговорного процесу з близькосхідного мирного врегулювання, — йдеться у документі.
Як відомо, 6 грудня Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп зробив заяву про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю та перенесення туди Посольства США.
На думку експертів, такий крок може спровокувати ескалацію палестинсько-ізраїльського конфлікту та поставити під загрозу близькосхідний мирний процес.
Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов заявив, що Єрусалим — це місто миру, паломництва та молитви для вірян світових релігій і що тут будь-який необережний крок може призвести до непередбачуваних наслідків, які боляче зачеплять усіх без винятку.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить складское оборудование? Плей Фортуна - максимальное удовольствие и самое качественное разнообразие Особенности игры на сайте казино Колумбус Монастыри России православные действующие Гимнастические карематы и прочие товары для фитнеса и йоги

Публикации