Україна дала згоду на пошукові роботи у місцях поховань польських солдатів під Львовом

09.11.2019 10:33 0

Україна дала згоду на пошукові роботи у місцях поховань польських солдатів під Львовом

Україна погодилася на пошукові роботи в місцях поховань польських солдатів, які загинули в 1939 році під Львовом. Про це повідомляє Польське радіо, передає УНН.

"Україна погодилася на початок пошукових робіт в двох місцях поховань солдатів Війська Польського, які загинули в 1939 році під Львовом", - цитує видання главу кабінету президента Польщі Кшиштофа Щерського.

Як зазначено, 5 листопада у Львові відбулося 28-е засідання Консультаційного комітету президентів Польщі і України, під час якого обговорювалися реалізації постанов, ухвалених на зустрічі президентів Анджея Дуди та Володимира Зеленського в серпні в Варшаві.

Кшиштоф Щерський поінформував, що під час зустрічі заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква передав згоду українського Міністерства культури, спорту і молоді на початок пошукових робіт під Львовом.

Глава кабінету президента Польщі висловив задоволення цим рішенням і підкреслив, що воно відповідає спільним постановам президентів Польщі і України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77725/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как правильно выбрать ортопедический матрас для ребенка в интернете Сильная личность примеры великих людей Как не ошибиться с выбором подарка для девушки Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях

Публикации