Удар нижче пояса: чиновницю обурили російські матрьошки для писанок

07.04.2018 21:03 0

Удар нижче пояса: чиновницю обурили російські матрьошки для писанок

Віце-прем’єр-міністр з євроатлантичної ситуації Іванна Климруш-Цинцадзе в одному з магазинів помітила на прилавку наклейки на писанки із зображенням російської матрьошки. Таке ноу-хау від українських виробників обурило чиновницю.

«Їдеш пізно з роботи додому, ближче до початку нової доби, усвідомлюєш, що часу на приготування для домашнього святкування Великодня - катма, заходиш до магазину, щоб хоч якось надолужити ще не реалізовані домашні справи, і тут....чіпляєшся поглядом за пропозиції для прикрашення, фарбування яєць, і отримуєш моральний удар нижче пояса...», - написла Коимпуш-Цинцадзе у себе на ФБ-сторінці.

«Чому? Бо наші креативні виробники пропонують прикрашати великодні яйця..... матрьошками…

Держава цьому точно не може запобігти - хвороба в головах...

UPD. Додаю фото із зазначенням виробника на звороті. Буду вдячна за поради, який може бути вжитий механізм, що не дасть можливості таким речам траплятися в подальшому», - зазначила чиновниця.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/70743/

Следующая новость
Предыдущая новость

Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» Самые красивые соборы Европы: когда можно будет их посетить Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Качественное оформление наружной рекламы

Публикации