УГКЦ у Львові проведе зустріч координаторів програми “Жива парафія” з цілого світу

01.12.2018 12:28 6

Вже четвертий рік поспіль Робоча група організовує всецерковну зустріч єпархіяльних та регіональних координаторів, яка проходитиме у Патріаршому домі УГКЦ 3-7 грудня 2018 року.

У цих днях координатори проаналізують моніторинг впровадження душпастирських ініціатив на єпархіяльному та парафіяльному рівнях, зокрема минулорічної теми року “Літургія і молитва”. Особливу увагу буде присвячено практичним аспектам головної теми на 2019 рік: “Боже Слово і катехизація”. Також координатори обговорять питання співпраці єпархіяльних структур із Патріаршою курією УГКЦ.

У програмі зустрічі передбачено відвідини окремих парафій Львівської архиєпархії, Філософсько-Богословського факультету УКУ, храму Святої Софії та Центру Праведного митрополита Андрея Шептицького.

З благословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, координатори відбудуть прощу до відпустового місця у с. Страдч та відвідають Прилбичі, родинне село митрополита Андрея Шептицького. Проц е повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/73740/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Школьные рюкзаки и канцелярские товары оптом Морские сувениры - особенности выбора Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам В Запорожье мусульмане присоединились к тренингу «Женщины — лидеры перемен в местных общинах»

Публикации