УГКЦ разом з владою Львова проведуть конференцію «Як допомогти дитині тут і зараз?»

22.03.2018 19:37 3

УГКЦ разом з владою Львова проведуть конференцію «Як допомогти дитині тут і зараз?»

До участі у конференції запрошують прийомних батьків, батьків-вихователів та батьків-усиновителів, наставників та усіх, хто працює з дітьми.
«Маємо приємність спостерігати, як в Україні починає активно розвиватися процес деінституалізації, адже найкраще місце для гармонійного розвитку дитини – сім’я. Досвід попередніх років показує, що наставники дітей, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу і усиновителі спричинили величезні зміни в житті дітей. Тому підтримка таких людей і є метою конференції. Однією з основних на конференції буде доповідь Марека Внука на тему «Шалені підліткові будні» – чому дорослим важко це витримати?», – говорять організатори.
У другій половині дня організатори запрошують наставників до спільної праці з психологом, поведінковим аналітиком Євгеном Суковським, який виступить з доповіддю «Поведінка – не дитина». Прийомні батьки, батьки-вихователі та батьки-усиновителі матимуть нагоду поспілкуватись та обговорити спільні питання з Мар’яною Єсип, КПТ психотерапевтом у роботі з дітьми, підлітками та дорослими під час представлення теми: «Допоможіть мені полюбити себе, або як за вчинками побачити «Справжню Дитину».
«Але як допомогти дитині правильно? Відповідь на це питання шукатимемо спільно з Надією Кондратюк, координатором програми наставництва під патронатом Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби, офіційним представником організації Кідсейв, США, під час обговорення теми «Корпоративне наставництво – партнерство бізнесу та ГО задля цілеспрямованої та корисної допомоги дітям». Мова йтиме про те, як дитині може допомогти соціально відповідальнй бізнес, яка роль ГО та Церкви в допомозі дитині у професійній реалізації», – кажуть організатори конференнції.
Напередодні, 23 березня, один зі спікерів львівської конференції Марек Внук проведе у Києві семінар "Всі страхи світу: чого бояться прийомні діти".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Где купить хорошие магниты? Азартные игры и священное писание Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Большой выбор ароматных церковных благовоний

Публикации