УГКЦ просить уряд тричі на рік надавати їм Софійський собор для Богослужінь

07.03.2019 20:50 3

УГКЦ просить уряд тричі на рік надавати їм Софійський собор для Богослужінь

Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук) просить прем'єр-міністра Володимира Гройсмана надати дозвіл УГКЦ на проведення церковних служб тричі на рік в Софійському соборі Національного заповідника "Софія Київська".

Про це йдеться у відповіді Міністерства культури України на запит Українських Новин.

"Від імені Української Греко-Католицької Церкви звертаємося до Вас, як до очільника уряду України, із проханням про надання дозволу Українській Греко-Католицькій Церкві на проведення Божественних Літургій у соборі Святої Софії Національного заповідника "Софія Київська" тричі на рік, а саме на такі свята: Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці (7 квітня кожного року); Зіслання Святого Духа. П'ятидесятниця (16 червня у 2019 році); Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії (21 вересня кожного року)", - вказано в листі Патріарха Святослава.

Міністерство культури України повідомило, що у вищезгаданому зверненні УГКЦ, яке надійшло до них разом із резолюцією Гройсмана, порушувалося питання про можливість проведення Богослужінь у Софійському соборі з нагоди християнських свят 7 квітня, 16 червня та 21 вересня.

"На даний час зазначене звернення опрацьовується, враховуючи особливий порядок надання дозволу на проведення заходів у Софійському соборі, а також необхідність напрацювання консолідованої позиції релігійних спільнот Української Греко-Католицької Церкви та Православної Церкви України", - зазначено у відповіді Мінкультури.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/74998/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виконавчий напис нотаріуса — що це, навіщо і кому У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Канадская печь «Булерьян» - это самое выгодное решение! Промышленный альпинизм как работа на высоте

Публикации