УГКЦ проводить у містах України виставки дитячих малюнків «Чорнобильська катастрофа – 30(+1) років опісля, що далі?»

02.03.2018 12:23 3

УГКЦ проводить у містах України виставки дитячих малюнків «Чорнобильська катастрофа – 30(+1) років опісля, що далі?»

За словами заступника директора департаменту екологічної політики міської ради Ірини Козлової, департамент одразу підтримав пропозицію організаторів виставки – Бюро з питань екології УГКЦ на сході України – організувати виставку в стінах міської ради Дніпра.
«Одразу підтримали таку чудову ініціативу, щоб дніпряни та гості міста могли переглянути роботи юних художників про Чорнобильську катастрофу. Це дитячі малюнки на серйозну тематику. Отож запрошуємо усіх охочих відвідати цю виставку», – сказала представниця мерії.
Референт Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви на сході України Михайло Неїжмак розповів, що представлені малюнки було відібрано в рамках Всеукраїнського конкурсу до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.
«Ця виставка стартувала у Чорнобилі під час відкриття нового саркофагу і проїхала 14-ма містами України. Зараз її приймає Дніпро, після цього – Полтава. Дякуємо керівництву міста за сприяння в організації. Головний посил представлених малюнків – показати масштаб екологічної трагедії і більше не допустити такого у майбутньому», – сказав отець Михайло Неїжмак.
Заступник директора департаменту гуманітарної політики Одарка Біла зазначила: на виставку обов’язково запрошують школярів разом із вчителями, оскільки вона є важливою з точки зору виховної роботи. Вона також повідомила, що за два роки кількість екологічних гуртків у школах Дніпра збільшилася удвічі.
«Пам’ятати та дбати про екологію потрібно завжди. У зв’язку із цим хотілося б звернутися до батьків: неможливо навчити дітей дбати про свою землю, екологію, якщо сам не подаєш власного прикладу», – наголосила Одарка Біла.
Зі свого боку голова дніпровської спілки «Союз Чорнобиль України» Ігор Турчин подякував усім, хто долучився до організації виставки у Дніпрі: «Цікаво дивитися на змістовні роботи про Чорнобиль очима дітей, які тоді ще були ненародженими. Важливо проводити такі заходи, які доводять, що ми усі пам’ятаємо про цю екологічну трагедію».
Виставка малюнків «Чорнобильська катастрофа – 30(+1) років опісля, що далі?» працюватиме у міськраді до 2 березня.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Крещенский сочельник Качественная техника для съемки Изготовление лучшей наружной рекламы в Киеве Акційний пакет для нових абонентів “Волі” Переезды и перевозка мебели

Публикации