УГКЦ проводить у Львові літню школу лідерів

26.07.2018 22:26 0

УГКЦ проводить у Львові літню школу лідерів

Цього року на другий курс завітали 33 учасника з різних єпархій та екзархатів, зокрема Одеського, Донецького та з багатьох інших міст України. Організатори стверджують, що ці люди є добрими лідерами, однак цей курс допоможе їм освоїти нові навички та вміння, тобто «покращити кваліфікацію».
На учасників школи чекають лекції з морального богослов’я, католицького вчення про апостолят мирян та практичні вправи з основ психології конфлікту, базові аспекти лідерства, написання проектів і пошук грантів для розвитку спільноти.
«На лекціях розглядаються різні питання морального богослов’я, які важливі у формації не просто лідера, а саме християнського лідера. Це надзвичайно важливий аспект, щоб ми могли мати саме християнських лідерів, тож власне необхідна християнська формація для нього. Адже справжній лідер не ставить собі за мету досягти певного успіху, а щоб привести інших до усвідомлення місії Ісуса Христа і участі в цій місії», – наголосив на основних моментах школи о. Василь Білаш, голова Комісії у справах мирян УГКЦ.
Священик додав, що учасники матимуть нагоду прослухати певні суміжні курси, які були й минулого року, наприклад, про соціальне підприємництво та ін. Окрім цього, будуть заняття щодо організації стратегій спільнот і формування (організацій) ідей. У програмі передбачено й практичні заняття.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Чому не варто нехтувати дизайном квартири? Лечебно-оздоровительный отдых в Royal Geneva Hotel УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії Всегда говори «Да»

Публикации