УГКЦ провела на Тернопільщині табір для потребуючих дітей з різних частин країни

23.08.2018 23:04 3

УГКЦ провела на Тернопільщині табір для потребуючих дітей з різних частин країни

Провели табір студенти та випускники Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого разом з командою аніматорів, які пройшли вишкіл у Школі християнського аніматора та є активними учасниками спільноти «Анімотор».
Відбувся табір під гаслом «Face in Book» («Обличчя в Книзі») за програмою, яку розробила творча група «Анімотор» під керівництвом о. Романа Демуша. «Face in Book» означає знайти себе, побачити своє обличчя у головній книзі – Біблії, яка є основою християнського життя. Кожного дня всі заходи в таборі розкривали окрему біблійну дійсність (мудрість, надія, справедливість і т.д.), а всі учасники були покликані побачити і пережити її у собі. Кульмінаційним моментом дня була літургія.
Увечері кожна команда, яка мала свою сторінку у Фейсбуку, робила пост – підсумок дня, в якому вказувала на ті моменти, які найбільше вразили. На завершення табір «Україна єдина» відвідав митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк), щоб поспілкуватися з дітьми та запросити їх на архієрейську літургію.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вже чотири виробники халяльної курятини присутні на вітчизняному ринку Домашня зарядна станція для електромобіля Последний айфон со скидкой Лучшие фильмы ужасов на DIVAN.TV Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта

Публикации