УГКЦ проведе у Кривому Розі форум відповідальних людей

20.10.2017 12:50 6

УГКЦ проведе у Кривому Розі форум відповідальних людей

Організатори заходу — Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ — прагнуть через ці форуми консолідувати найактивніших українців довкола формування свідомого суспільства
— В межах нашого великого „Форуму відповідальних людей“ у Львові ми обговорювали, де передовсім варто провести локальні зібрання. Запропонувавши учасникам із Кривого Рогу, побачили їх особливий запал і зацікавлення. Справді, вже невдовзі вони, а саме активні громадяни пані Дарина Пазенко, Олена Пазенко та Наталія Шервуд із ГО „Жіноча Сотня“ і ГО „Варта“ почала працювати над тим, щоб організувати разом із партнерами в своєму місті Форум відповідальних людей, — каже координатор заходу, секретар Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ Орест Гевак.
Тематика Форум досить широка, матиме дві панельних дискусії „Як минуле творить сьогодення? Як можна на це вплинути?“ і „Як сьогодні будує завтра? Спостерігачі чи творці?“.
— Головне завдання нашого форуму — вчимося вибудовувати довіру і співпрацю в суспільстві: між громадськими активістами, бізнесом, владою та Церквою. Тим більше, що власне парафії УГКЦ, зокрема місцеві парафії храмів Святого Володимира і Ольги, Святої Трійці та Карітас УГКЦ, є активними партнерами Форуму, — додав Орест Гевак.
Захід буде проходитиме 21 жовтня в приміщенні Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16). Учасниками Форуму будуть також студенти і викладачі цього вишу, який теж є партнером заходу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

3 способа привязать к себе любовь Доставка цветов в Киеве круглосуточно Развлечения для азартных игроков на сайте казино Будівельна компанія «AVILA» Выбираем спортивную обувь правильно

Публикации