УГКЦ приєднується до заклику Папи 23 лютого молитися і постити за мир

08.02.2018 14:35 6

УГКЦ приєднується до заклику Папи 23 лютого молитися і постити за мир

Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав закликає духовенство Церкви та усіх мирян 23 лютого долучитися до спільної молитви і посту за мир. Так Глава УГКЦ відповів на запрошення Папи Франциска, яке він озвучив 4 лютого.

Щодо цього Блаженніший Святослав розіслав відповідного листа до всіх єпархій і екзархатів УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Нагадаємо, у неділю, 4 лютого, Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» звернувся до вірних із запрошенням долучитися до молитовної боротьби за мир.

«Перед обличчям трагічного затягування ситуацій конфлікту в різних частинах світу запрошую всіх вірних провести 23 лютого 2018 року, у п’ятницю, першого тижня Великого посту, спеціальний День молитви і посту за мир. Ми особливо жертвуватимемо його за населення Демократичної Республіки Конго та Південного Судану. Як і за інших схожих нагод, запрошую також братів і сестер некатоликів та нехристиян приєднатися до цієї ініціативи відповідним для себе способом, але всі разом», – зазначив Глава Католицької Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/70026/

Следующая новость
Предыдущая новость

Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Казино Кинг: видеопокер для широкого круга игроков Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Как сделать дом уютнее Комплексный подход к решению проблем со здоровьем

Публикации