УГКЦ поділилася досвідом співпраці з мусульманськими спільнотами

09.02.2018 15:45 0

УГКЦ поділилася досвідом співпраці з мусульманськими спільнотами

Під час триденних дискусій, від 7 до 9 лютого, делегати різних європейських країн роздумують над можливими шляхами розвитку діалогу з мусульманами Європи, особливо беручи до уваги пасторальні виклики, які існують сьогодні в різних країнах. Також поза увагою учасників зустрічі не залишилося питання змішаних міжрелігійних подружніх пар та їх душпастирська опіка, про що розповів монсеньйор Халед Акашех, керівник Відділу у справах ісламу Папської ради з міжрелігійного діалогу.
З благословення глави УГКЦ владики Святослава участь в обговоренні тематики співпраці з мусульманськими спільнотами бере протоієрей Ігор Шабан, який під час свого виступу зокрема зазначив: "В Україні існують добрі взаємини між християнами і мусульманами. Особливо слід наголосити на співпраці в соціальному, харитативному та екологічному напрямках. Також сучасні виклики, які ставить перед українською громадою війна на Сході і анексія Криму, де до сьогодні українські мусульмани відчувають переслідування від окупаційної влади, єднають нас духовно в пошуках миру, справедливості і правди".
"Ми в Україні переконані, що міжрелігійний діалог, а в нашому випадку - християнсько-мусульманський діалог, є важливим елементом для будування кращого та мирного європейського суспільства в нашому спільному домі", – зазначив о. Ігор Шабан.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новогодние игрушки и украшения SlotoKing – позитивное казино для выигрышей Православный сайт со всей необходимой информацией Купить парогенераторы в интернет-магазине Популярные азартные игры в интернете

Публикации