УГКЦ організувала паломництво для військовослужбовців

01.08.2018 11:39 3

УГКЦ організувала паломництво для військовослужбовців

Дорогою до Унева паломники відвідали Золочівський замок, який входить до туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини». У замку вони мали екскурсії у Великому житловому та в Китайському палацах. Окрім цього, військові та члени їхніх родин переглянули найновіші експозиції та пройшлися підземеллями Золочівського замку.
У Свято-Успенській Унівській лаврі проща розпочалася літургією, яку очолив духівник Центру душпастирювання військовослужбовців о. Іван Глова. У проповіді священик наголосив на «важливості довіри до Бога в ті моменти, коли важкі обставини є невід’ємними в нашому житті». Опісля монах Студійського уставу Олександр провів екскурсію монастирем, під час якої всі її учасники мали змогу помолитися перед чудотворною іконою.
Завершилося паломництво спільною трапезою та обміном враженнями від мандрівки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Значение и особенности великого православного поста Честность онлайн-казино — в лучшей версии рунета У мужчин бывает климакс? Ресурс Слототоп и его преимущества На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой"

Публикации