УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю

09.08.2017 15:36 0

УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю

Відбувалися зустрічі з психологом та духівниками. Учасники курсу мали змогу брати участь у щоденній літургії. Екскурсії храмами та молитви біля чудотворної ікони Зарваницької Богородиці сприяли кращому розумінню важливості служіння у військовому госпіталі.
Курс реабілітації відбувся за сприяння Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я та духівників військового госпіталю о. Андрія Насінника (м. Харків) та о. Олега Ворони (м. Тернопіль).
“Подібні поїздки для медичних працівників є дуже важливими, адже особи, які працюють у військовому госпіталі, багато віддають своїм підопічним і самі потребують відновлення”, – ділиться капелан Харківського госпіталю о. Андрій Насінник.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень

Публикации