УГКЦ відкрила у Польщі 24 душпастирські центри для українських заробітчан

09.10.2017 22:16 9

УГКЦ відкрила у Польщі 24 душпастирські центри для українських заробітчан

По всій Полщі УГКЦ відкрила для заробітчан душпастирські центри.

Така інформація була озвучена під час зустрічі делегації Львівської ОДА з владикою Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ Євгеном (Поповичем) та духовенством, повідомляють Варіанти.

"Саме для заробітчан ми утворили 24 душпастрські осередки по цілій Польщі, в тому числі чотири – у Варшаві. Ми усвідомлюємо, що цим людям є важко, тому робимо все, щоб були острівці, щоб вони чули себе як у хаті", – розповіли представники УГКЦ.

У розмові наголошувалося, що РКЦ і польський уряд активно співпрацюють з УГКЦ у питаннях допомоги заробітчанам і мігрантам.

"Важливо, що ми сьогодні можемо приймати наших братів і сестер з України, йти їм назустріч, завдячуючи і латинській Церкві. Вона перед нами відкриває свої костели. У Варшаві три з чотирьох пунктів (центрів УГКЦ, – ред.) розташовані у римо-католицьких костелах. Влада Польщі й латинська Церква розуміють потребу в цьому", – зазначили вони.

Зустріч відбулась у Перемишлі (Польща) 4 жовтня у рамках ознайомчого візиту у Підкарпатське воєводство.

Представники Львівської ОДА передали українській громаді в Перемишлі патріотичну та релігійну літературу. Митрополит Євген презентував львів'янам збірник "Українсько-польське примирення і документах єрархії та священства".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/68539/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор красок для фасада Громаду Жовкви сколихнула неповага церкви УПЦ до загиблого в АТО бійця Аренда мебели и инвентаря для мероприятий в Украине Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам? Отличная программа для дизайн-проекта комнаты

Публикации