УГКЦ анонсувала міжнародну конференцію про засновників Свято-Іванівської лаври

17.11.2017 13:30 6

УГКЦ анонсувала міжнародну конференцію про засновників Свято-Іванівської лаври

Конференція проходитиме у рамках приготування до 150-ліття від Дня народження блаженного Климентія Шептицького та 120-ліття відновлення студійського чернецтва в Україні.
Зокрема організатор конференції о. Юстин Бойко наголосив, що мета цієї конференції полягає у тому, щоб привідкрити науковому світові і жителям Львова тих, які засновували Свято-Іванівську лавру та жили у ній.
“Перший день буде цілковито присвячений постаті блаженного Климентія. На підставі архівних матеріалів, які будуть за презентовані вперше дослідники представлять незнані сторінки його життя... Другий день конференції буде в більшості присвячений обставинам заснування Свято-Іванівської Лаври, особливостям її розвитку та структури, а також будуть представлені дослідження, які показують, яким чином і чому на території чернечої обителі виник Музей просто неба... А третій день конференції матиме свої особливості...”, - розповів про “екстракти” проведення кожного дня протягом заходу о. Юстин Бойко. За його словами, конференція завершиться прийняттям резолюції.
Серед учасників заходу можна буде побачити єпископа-помічника Львівського Володимира (Груцу), єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського Теодора (Мартинюка), д-р. Івана Матковського (Ольштинський університет, Польща) та багато інших.
Захід організовують Постуляційний центр монастирів студійського уставу, Свято-Іванівська лавра Студійського уставу УГКЦ, Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького.
Свято-Іванівська лавра Студійського уставу УГКЦ – один із п’яти офіційно заснованих монастирів зі статусом лаври в Україні, осередок східного чернечого життя монахів студитів у м. Львові, унікальний монастирський комплекс, що став домівкою для чисельних хлопців-сиріт, притулком переслідуваних у час війни, а також потужною кузнею іконописців та поклав початок єдиного у Львові Музею народної архітектури і побуту просто неба з народною назвою «Шевченківський гай».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

«Игродом» - большое количество игр для детей, в которые можно играть в режиме онлайн Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания Ставки на киберспорт – спортивное событие, которое стоит вашего внимания Где купить бутсы в Киеве?

Публикации