УАПЦ хоче погодити назву, статут і модель помісної Церкви до об'єднавчого собору

26.10.2018 20:21 6

УАПЦ хоче погодити назву, статут і модель помісної Церкви до об'єднавчого собору

"У світському житті, коли, наприклад, організовують якусь партію, завжди є якийсь проект статуту. А якщо статуту не буде, то хто піде на собор?.. Це безумство! Зараз же нічого цього немає", - сказав Макарій.
У той же час він відмовився назвати власні пропозиції по цим пунктам. "Домисли патріарха Філарета та його вимоги або бачення я коментувати не буду. А перед тим, як давати свої власні пропозиції, я, як людина, яка з синівською покірністю відноситься до Вселенського патріархату, який пішов на протистояння з Москвою, маю вислухати пропозиції його святості (Вселенського патріарха Варфоломія, - ред.)", - заявив Макарій.
Він також підкреслив, що він і Філарет на сьогодні неофіційно підпорядковані Вселенському патріарху.
У свою чергу владика Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ, звернув увагу на те, що ніяких консультацій щодо спільного собору між УПЦ КП і УАПЦ не ведеться. Так він прокоментував заяву архієпископа УПЦ КП владики Євстратія (Зорі) про те, що "процес консультацій відбувається, і ми зі свого боку як Церква Київського Патріархату робимо все, щоб цей процес займав не місяці, а за кілька тижнів міг би бути довершений".
"Де, коли і з ким ті "консультації" відбуваються? На конспіративних квартирах і за чаркою віскі? Чи в підсобках цирку? А коли вихід на манеж?!" – риторично запитує архієпископ Афанасій.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стильний жіночій одяг за кращими цінами Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Удобные врезные мойки на кухню Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ Эко-матрасы ортопедические из сена своими руками

Публикации