«Тільки справжня любов породжує героїв», – Патріарх УГКЦ про добровольців і волонтерів

17.03.2019 4:39 0

«Тільки справжня любов породжує героїв», – Патріарх УГКЦ про добровольців і волонтерів

Добровольчий і волонтерський рух – це ніщо інше, як діяльна любов.

Про це сказав Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук), вітаючи з Днем українського добровольця учасників розширеного засідання Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму "Трансформація України", повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Добровольчий і волонтерський рух – це ніщо інше, як діяльна любов. Це любов до того, що найдорожче. І ми знаємо, що тільки така, справжня, любов породжує героїв», - заявив першоєрарх.

Глава УГКЦ запевнив волонтерів та добровольців у церковній повазі і подяці та у діяльній підтримці, Він також провів знак рівності між добрим християнином і добровольцем.

«Це означає, що християнин любить Бога і свого ближнього не через зовнішній примус, а за покликом серця. Тому можна сказати, що християнин – завжди доброволець і волонтер», – сказав Блаженніший Святослав.

Розширене засідання координаційної ради добровольців та волонтерів в рамках Національного форуму «Трансформація України» відбулося вперше. Під час засідання Патріарх Святослав відзначив визначних волонтерів, добровольців і благодійників: Ігоря Кравченка, Тараса Керницького, Максима Швеця, Людмилу Дем’яник та Олександра Білецького Патріаршими грамотами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/75073/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Программа Флекс На Тернопільщині освятили найбільшу вишивану карту України Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов

Публикации